„IQ Sport Advisory Group Sponsorem Strategicznym T.S. Szczerbiec Wolbórz”

Firma IQ Sport Advisory Group specjalizująca się w obszarze marketingu sportowego i nowych technologii, została sponsorem strategicznym klubu występującego w okręgu piotrkowskim ŁZPN.

– „Od początku działania IQ Sport Advisory Group podkreślamy jak ważne są dla nas CSR i zaangażowanie w nasze województwo. Myślimy globalnie ale działamy lokalnie m.in. dlatego organizujemy co roku charytatywny mecz Biznesowa Liga Pomocy. Zarząd klubu z Wolborza  zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Nie klasa rozgrywkowa ale oddani ludzie z pasją, którzy tworzą T.S Szczerbiec Wolbórz byli najważniejsi w czasie kiedy podejmowaliśmy decyzję o sponsorowaniu klubu”powiedział Tomasz Tomczak Partner w IQ Sport AG.

IQ Sport Advisory Group, to łódzka firma doradcza, która powstała w 2012 roku z inicjatywy trzech osób: Jarosława Bieniuka – byłego piłkarza, Rafała Dylewskiego-  project managera zaangażowanego w projekty związane z biznesem sportowym i Marcina Ciącio – eksperta w zakresie zarządzania sprzedażą i planowania biznesowego. Do spółki w kolejnych latach dołączyli Tomasz Tomczak łódzki przedsiębiorca i Lech Kaniuk CEO PizzaPortal.pl

– „Jesteśmy naprawdę dumni z tego, że udało się nam przekonać IQ Sport Advisory Group do sponsorowania naszego klubu. Aby Szczerbiec sukcesywnie się rozwijał i osiągał dobre wyniki sportowe, potrzeba pomocy lokalnej przedsiębiorczości. IQ Sport Advisory Group mimo, że jest firmą łódzką, a więc nie związaną w żaden sposób  z Wolborzem, dało dobry przykład naszym miejscowym przedsiębiorcom. Chciałbym w imieniu całego klubu podziękować udziałowcom spółki, że zdecydowali się bezinteresownie zainwestować w wolborską piłkę. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań aby godnie reprezentować markę naszego nowego sponsora podczas rozgrywek piłkarskich. Uwzględniając dotychczasowe negocjacje między Zarządem Klubu i IQ Sport Advisory Group, wyrażam przekonanie, że z IQ Sport możemy w pełni realizować nasze klubowe motto: „Tylko zwycięstwo” ”- mówi Dariusz Biniek Prezes T.S. Szczerbiec Wolbórz.

Umowa między IQ Sport Advisory Group, a T.S. Szczerbiec Wolbórz będzie obowiązywała przez rok. Na początku współpracy wszystkie sekcje w klubie z Wolborza zostaną wyposażone w jednolite, profesjonalne stroje piłkarskie z logo sponsora.

 
 

"Euro 2012 - nie widzę innego wyjścia, oprócz sukcesu"

— Michel Platini

"Plany są niczym, planowanie wszystkim"

— Eisenhower

"Bycie najbogatszym człowiekiem na cmentarzu nie ma dla mnie znaczenia... Chodzić spać z myślą, że zrobiło się coś fantastycznego... to się dla mnie liczy"

— Steve Jobs

"CRM nie jest czymś co się instaluje, lecz adoptuje"

— Don Peppers

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my"

— Henry Ford

"Czas jest przyjacielem znakomitego przedsiębiorstwa, a wrogiem miernego"

— Warren Buffett

Google+

© 2013, IQ Sport, wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: